I-Doser

Zde nejdete naprosto vše o I-Doser

FAQ

1. Je to legální?

2. Není to nebezpečné (Neponičí mi to mozek nebo uši)?  

3. Dal jsem si dávku a nic se neděje!

4. Některé dávky se mnou udělají věci a u některých necítím žádnou změnu oproti předchozímu stavu.


 

 

1. Je to legální?  

Odpověd: Ano.I-Doser byl vědecky označen jako bezpečný (při dodržování jistých bezpečnostních opatření) a je proto legálně šiřitelný.

 

2. Není to nebezpečné (Neponičí mi to mozek nebo uši)?  

Odpověd: Pokud zachováte ona bezpečnostní opatření, naprosto nic vám nehrozí, možná tak zvýšené množství ušního mazu :-)

3. Dal jsem si dávku a nic se neděje !  

Odpověd:

Lidé se dělí na tyto kategorie: 

- Jedinci, kteří se proti účinkům I-Doseru nijak nebrání (zde není co řešit)...

- Jedinci, na které účinky I-Doseru působí jen částečně. To může znamenat třeba zpožděný či slabší účinek drogy.V tom případě většinou pomůže dát si drogu znova ale po ODMLCE ! Viz. bezpečnostní opatření. Bohuľel ale většinou tito lidé neokusí plnou sílu dávky (dose) :-(

- Jedinci, kteří jsou proti účinkům I-Doseru naprosto imunní. Tady také není co řešit, májí zkrátka smůlu a není možné s tim nic udělat, bohužel. (Lidí z této skupiny je ale velice málo).

* Ti, kteří si myslí, že se u nich dávka neprojevuje naplno, nebo si myslí, že jsou proti ní imuní tak si přečtěte téma "Jak dosáhnout 100% účinku." Já jsem si taky myslel, že jsem imunní a hold potom jsem se jednou řídil určitými body, které jsou sepsány v tématu "Jak dosáhnout 100% účinku"  a něvěřil jsem vlastním očím (spíš mozku :-D)

4. Některé dávky se mnou udělají věci a u některých necítím žádnou změnu oproti předchozímu stavu.

Odpověd: Ano, některé dávky nemusí mít na určité lidi žádný effekt.