I-Doser

Zde nejdete naprosto vše o I-Doser

Jak dosáhnout 100% účinku

Mějte dose 100% času!

Musíte mít:

- Dávku pro I-doser

- Sluchátka, která zabraňují hluku

- Postel a polštář :-D

- Kryt na oči (pokud si budete chtít brát dávku ve dne)


10 kroků které musíte splnit pro plný efekt :

 

•I. Snižte veškerá rozptýlení, které vás mohou potkat během poslouchání dávky.

- Ověřte si, zda se nechystáte přerušit braní dávky (např. že v polovině dáte pause, otevřete oči a budete se věnovat jiné činnosti činnosti). Toto je jedna z nejhorší věci, které může stát se při braní dávky. Také to může zničit celou dávku. Ověřte si, zda vy máte všechny domácí zvířata a lidi pryč od vás a z místnosti. Lidi a domácí zvířata mohou vést do rozptýlení nebo bylo obtížného.

- Také mít všechny počítačové programy ukončené. Toto odstraní šanci na hluk. Který může zapříčinit to, že nepocítíte plný efekt.


•II. Snažte se, aby jste měli všechny svoje potřeby splněné

- Všechny základní životní potřeby jako hlad, žízeň, toaleta, a zkrátka každá práce která musí být dělaná. Tyto potřeby všechny splňte ať se vám nestane uprostřed dávky, že budete muset na WC apod. Toto by jste se potom nemuseli k dávce vůbec vracet, protože by neměla sebemenší effekt, pokud by jste samozdřejmě dávku necítili ještě dříve, než by jste na to WC šli :-).

 

•III. Vezměte si dávku v noci nebo ve tmě

- Chcete mít 100% účinnou dávku tak si ji vezměte v noci a ve tmě. Nebudou vás rušit žádné světlo. Když si budete dávat dávku v naprosté tmě bude mnohem víc účinná.

 

•IV. Oči zavřené

- Mějte vaše oči zavřené během trvání dávky. Můžete otevřít oči čas od času, ale ne je mít otevřené. Pokud budete mít oči zavřené tak to zvýší efekt.

 

•V. Uvolnit se

- Toto je také velice důležitý bod. Zkuste uvolnit všechno svalstvo ve vašem těle tak ať se cítíte uvolěně. Pokud budete po celou dobu uvolněni tak se vám to opět promítne na výsledném effektu.

 

•VI. Soustředěnost

- Toto je jeden z těžších bodů. Snažte se být soustředěný na zvuk ze sluchátek a efekty budou silnější a lepší. Zkuste vyčistit vaši mysl před zbytečnými myšlenkami.

 

•VII. Nehýbat se

- Snažte se moc nepohybovat. Snažte se zkrátka co nejméně "vrtět" otáčet apod.

 

•VIII. Mějte strpení

- Mějte s dávkami strpení. Hlavně je např. nepřerušujte nebo nedávejte Pause uprostřed dávky. Jestli dávku pausnete uprostřed tak se k ní už ani nemá cenu vracet.

 

•IX. Poslouchání

- Snažte se ležet a pozorně poslouchat dávku.

 

•X. Závěrem

- Můžete zkousit počítant z 100 a naopak, pomůže s koncentrací na proces2


- Čím víckrát si vezmete nějákou dávku tak efekty budou větší a větší. Samozdřejmě ale respektujte bezpečnostní opatření!!!


- Když si vezmete I - Doser dávku poprvé tak s vámi většinou moc neudělá. Váš mozek si musí zvyknout na tyto vlny. Ale dalšímy dávkami se bude effekt podstatně zvětšovat.